Історія гурту

 

Історія гурту
Icторiя або початок заснування Тиранiї як команди, починаеться на руйнацiї бувшого гурту "А Кого". На перлах ритм-блюзу i в повного упадку творчостi "А Кого" наприкiнцi грудня 1998 року пiд брязкiт склянок i нестерпного перегару, вперше виплюнулось слово "Тиранiя". В склад того часу входили Юра (Спартак) - гiтара вокал, Саша (Iлля) - гiтара, Славiк (Трентон) - бас гiтара, Валiк (Генрi) - барабани. Стиль виконання Тиранiї на той час мiстив в собi не тiльки хард рок, але й панк змiшаний з треш металом. Пiд впливом "Коррозии Металла", а також "ACCEPT" Тиранiя творила свої російськомовнi пiснi.

Перший концерт вiдбувся в серединi грудня 1999 року в мicтi Костопiль з мiсцевою командою"Mephisto". Другий концерт вiдбувся на початку 2000 року вже дома в кiнотеатрi "Гагарiна" з командою "Просто неба" - екс "Мерhisto".

Не переймаючись серйозними намiрами команди в серединi лiта 2000 року вматав iз складу горе-гiтарист Спартак.На його мiсце приходить Паша(Батискаф)- клавiшнi. Гурт набувае нової форми. До вокалу береться барабанщик Валiк, поеднуючи барабани iз гролом i скрiмом. Це вже були новi кроки до думу.
Дicтавши всiх своiм занудством, в серединi лiта 2000 року вматав iз команди гiтарист Iлля в свою життєву "стабiльнiсть". Команда знов iде на тормозi.

Через мiсяць Тиранійськi ряди поповнюе Адiк (Бобеня) - гiтарист. В такому складi Тиранiя набула сили в фолк-дум-дез cтилi.

В 2001 роцi отримавши запрошення виступити в Рiвненському рок-клубi "Яма", Тиранiя пробиває бар'єр до "великої сцени" в обласному центрі. Згодом з'являються новi друзi, гурти, концерти. Вперше звучать на концертах композицiї: "Повертаюсь додому", "Чорний колiр", "Олег", "Конi", "Українцi", "Жебрак" українською мовою. На превеликий жаль запису цих пicень не залишилось. Лише в 2004 роцi було записано в чудовiй формi "Повертаюсь додому" i "Не хочу" з Пашиним скрiмом.

В 2004 роцi Тиранiя бере участь у вiдбiрковому турi, а потiм i в самому фестивалi Українськоi рок-музики "Тарас Бульба". Зараз на даний час цей фестиваль стає скопищем для всякого Львiвського попсо-рок непотребу.

Незабаром Тиранiю спiткає знов недоля, - по своiй тупостi на чотири роки за грати потрапляє гiтарист гурту Адiк (Бобеня). В командi залишаеться три чоловiка Славiк-бас гiтара, Паша-гiтара i Валiк-барабани. Через постійні особисті конфлікти і розбіжності в поглядах на творчість до бiсової матерi вматав iз команди Паша (Батискаф).

Думаете на цьому все! Хрін там собачий і дупа лисого дідька...

На цих обломках залишилося двох iстинних Тиранiв - Славiк i Валiк - цiла ритм секцiя, два мужнiх кума. Взявши в руки гiтару, Валiк i басист Славiк наробили новий матерiал, який виклали за мiсяць часу.

В 2006 роцi зiбравши новий склад гурту,який мав такий вигляд: Валiк(Генрi)-гiтара, Славiк (Трентон)- бас гiтара-вокал,Роман-клавишi-вокал, Рома(Фуцан)-гiтара, Оля - вокал,записують свiй альбом "Передчуття" в стилi тиранiя метал дум.

В кiнцi цього ж року до нас приеднуеться ще один вокалicт iз Рiвного Богдан Торчило.Вокаліст Гурту CRIMSON SKY

З 2006 по 2007 рiк "Тиранiя"набувае популярностi cеред рiвненськоi молодi.Про це свiдчать концерти якi проводилися в рок-клубi "Яма" та у кiнотеатрi "Вересневе".

Гурт "Тиранiя" лiтом 2007 року успiшно виступае з своею програмою "Передчуття" у Львiвському клубi "Лялька". В такому складi гурт протримався до 2008 року.

Дiставши своiм бруталом iз команди іде гiтарист Дехтяр Роман.Хай дитя потiшитья своiм бруталом раз йому не дано було зрозумiти силу мелодiйностi i гармонii дум-металу.

Цієїж зими команду залишае вокалiстка Трохлюк Ольга. Щож поробиш,в котрий раз команду спiткае невдача.Вже i Роман клавiшнiк iз Богданом вокалicтом почали опускати руки.

Зараз команда працюе над новою програмою i готуеться до вiдбiркого туру на фестиваль "Червона рута". Гурт "Тиранiя" запрошуе прихiльникiв пiдтримати!

В травні 2008р. на фестиваль "Червона рута" гурт "Тиранія" їде в оновленому складі: Славік Пілат(бас);Вишневський Валентин(гітара);Ковальчук Роман(клавішні); Богдан Торчило(вокал) та Богдан Довбуш(гітара) і Маша Тюріна(вокалистка)


Создан 05 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником